o nás
Kontaktujte nás
Adresa:
Tonglu továreň: Xiafan Road, Tonglu hospodárskej DeveIopment zóny, Hangzhou Zhejiang Číne
Jiande výroby: Qintang priemyselný Park, Jiande County, Hangzhou City, Zhejiang Province, Čína
Povedz: 0086-571-64111111
Fax: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
o nás

Zhejiang Longyuan prostredia Technology Co, Ltd, jeden z troch domácich filter press priemysel kótovaných spoločností, Máme veľa zahraničných partnerov, prosím veriť, naša companyand #39; s schopnosť, dúfam, že čoskoro budeme mať príjemnú spoluprácu

(Nemeckí zákazníci navštívil Zhejiang Longyuan prostredia Technology Co, LTD)

Zhejiang longyuan prostredia technology Co., Ltd so zameraním na prilákanie zahraničných investícií podnik Zhejiang, je modernej enterprise system podľa vzniku enterprises.Company akciová susedí s Road320 štátu, má rozlohu 70 000 metrov štvorcových, v blízkosti malebného jazera scénického priestoru. Dopravy farbenie s a komunikácia sú veľmi pohodlné.

V konštrukcii, Dongguan Institute of Technology, Zhejiang Longyuan prostredia Technology CO., LTD. strategickej spolupráce)

Spoločnosť má prvotriedne domáce Strojárenská výroba, spracovanie zariadenia a technológie ako veľké hydraulické stroje, CNC stroj automatické a CNC strojoch vrátane Hoblík dosky obrábania a náradie zariadenia. Filter výrobkov vyrábaných tieto moderné vybavenie sú veľmi veľké, ťažké a vysokej zložitosti. Ponúkame druhov pred a po predajný servis vrátane testovania filtrovanie vlastnosti materiálov, Výber filtra stlačte a súvisiace výrobky, zariadenia, zaškolenie obsluhy, technickej podpory a celkového riešenia.


Spoločnosť má profesionálny tím vývoja výrobkov. Produktový dizajn je z USA, Japonsku, Nemecku a iných krajinách moderných technológií. Filter tlačového stroja je vystupoval v filtrovanie rýchlosť, vysoká degress automatizácie, stabilný výkon, pohodlnú obsluhu, vysoká teplota a vysoká tlaku odolná proti korózii, dobré tesniace, efektívne odvodnenie, umývanie dôkladne homogénne a non-jedovatý. Filter tlačové stroje typu zahŕňa automatické vibrácií typ, automatické handričku umývanie typ, jeden čas radenie typu, automatika s typ rozhrania človek-stroj, DCS automatické priemyselné sklady typu, bočné svetlo typ pozastavené, ručné a automatické typu. Typu filtra tabuľky sa skladá z dosky a typ rámca, komora typu, zvárané PP membrány typu, gumové membrány typu a tesnenia typu. Rozmer filtra tabuľky je od 250 * 250mm, 400 * 400mm, 630 * 630mm, 800 * 800mm, 1000 * 1000mm, 1250 * 1250mm, 1500 mm * 1500 mm, 1500 * 2000mm 2000 * 2000mm. Filter tlakom by mohlo byť 0.6MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa a 4MPa. Filtrovanie teploty je od - 40℃ae do 120℃ae. Filtračná plocha pokrýva od 0.16㎡ do 1600㎡. Mohli by sme dodať celý rad produktov na uspokojenie potrieb rôznych používateľov. Užívatelia mohli prispôsobiť aj druhy neštandardných filtra press a filtračnú doštičku a rám (vrátane osobitných požiadaviek import a export produktov).

Iránsky zákazníci navštívili Zhejiang Longyuan prostredia Technology Co, LTD

Starosta prichádza na návštevu Zhejiang Longyuan prostredia Technology Co, LTD